سبک زندگی اولویت اصلی همایش دکترین مهدویت است
71 بازدید
نحوه تهیه : فردی
محل انتشار : سایت تسنیم
تعداد شرکت کننده : 0

به گزارش خبرگزاری تسنیم از قم، حجت الاسلام والمسلمین مسعود پورسید آقایی ظهر امروز در دیدار با آیت الله علوی گرگانی با اشاره به برنامه های انجام شده در موسسه آینده روشن اظهار کرد: پژوهشکده مهدویت تمامی همت خود را در جهت توسعه و ترمیم فرهنگ مهدویت نهاده است و در همین راستا مجلات بسیار متعددی را به چاپ رسانیده است.

رئیس پژوهشکده مهدویت افزود: این مجموعه دارای یک تیم پژوهشی خبره است که تعداد بسیار زیادی از اعضای هیئت علمی در حلقه های مختلف به بررسی موضوعات مهدویت می پردازند.

پور سید آقایی با اشاره به اهمیت سبک زندگی اسلامی در رهنمودهای مقام معظم رهبری تصریح کرد: اخلاق و سبک زندگی اسلامی زمینه ساز ظهور اولویت اصلی همایش بین المللی دکترین مهدویت امسال است. 

رئیس مؤسسه آینده روشن اظهار کرد: اخلاق زمینه ساز، اخلاقی است که منتظران به آن مزین هستند البته اخلاق یا سبک زندگی زمینه ساز، همان اخلاق و سبک زندگی اسلامی بوده و وصف زمینه ساز فقط بر جایگاه امام در اخلاق و سبک زندگی امام تاکید دارد.

استاد حوزه و دانشگاه خاطر نشان کرد: یکی از ویژگی های برجسته این مجموعه بهره گیری از رهنمودهای علماست که به صورت های مختلف چاپ و در اختیار مردم قرار می گیرد .

رئیس پژوهشکده مهدویت افزود: بررسی موضوع اخلاق یکی ازمبانی اساسی دینی ماست که باید در این زمینه ارشادهای خاصی توسط علما صورت گیرد.

انتهای پیام/ ق